Obraz:

Michał Gondzik -Właściciel firmy

Zdobywał doświadczenie zawodowe pracując przez kilkanaście lat w służbach utrzymania ruchu elektrycznego Zakładów Azotowych Kędzierzyn (obecnie Grupa Azoty), oraz w zakładach branży mechanicznej i chemicznej.

O naszej firmie

Historia i misja

Firma "ELGON Serwis Elektryczny Michał Gondzik " powstała w 2005 roku i od początku ofertę swoją kieruje do klientów instytucjonalnych i przedsiębiorstw. Misją firmy jest osiąganie stałego zadowolenia klientów poprzez rzetelne i systematyczne realizowanie usług zapewniających wysoko stopień niezawodności urządzeń elektrycznych oraz monitorowanie ich stanu technicznego.

Osiągnięcia

Firma zdobyła II miejsce w konkursie pomysłu na własną przedsiębiorczość ogłoszonym przez opolski dziennik NTO i koncern Górażdże Cement. Firma wzięła także udział w projektach unijnych w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Regionalnego i projektu Kapitał Ludzki.

Uprawnienia

Posiadamy szereg uprawnień zawodowych, w tym cenione Uprawnienia Energetyczne G1 (zwane dawniej "SEP") - Dozór i Eksploatacja (bez ograniczeń, pełen zakres), oraz Certyfikat Kompetencji "Nadzór urządzeń i systemów ochronnych w przestrzeniach zagrożonych wybuchem Ex" wydany przez Główny Instytut Górnictwa. Z pozostałymi kwalifikacjami można się zapoznać w dziale "Kwalifikacje".

Zmiany

11 grudnia 2019 r w ramach rebrandingu z okazji 15-lecia, firma zmieniła nazwę na ELGON-EX.

ELGON Serwis Elektryczny
Michał Gondzik
ul. 1 Maja 15B/1
47-220 Kędzierzyn Koźle

e-mail:
tel/fax. 77 481 64 61
tel. kom. 660 519 407

Baner